MyIsuzu

Dlaczego warto się zarejestrować na "Moje Isuzu"?

MyIsuzu"Moje Isuzu" jest wyłączną przestrzenią, do której zawsze możesz wejść za pomocą swoich danych rejestracyjnych. Znajdziesz tam wybrane informacje z portalu Isuzu, który został skonfigurowany na podstawie Twoich preferencji, Twojego profilu i Twoich wyszukiwań. Bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną, spółką albo autoryzowanym sprzedawcą, w "Moje Isuzu" będziesz mieć wyłączny dostęp do usług Isuzu.

 

Zarejestruj się 

Zostań członkiem grupy Isuzu

Zostań członkiem grupy IsuzuPo rejestracji zostaniesz członkiem grupy Isuzu, w której są pasjonaci, autoryzowani sprzedawcy, sprzedawcy i warsztaty, aby korzystać z usług, które są dla nich przeznaczone. Chcesz wypróbować samochód albo potrzebujesz serwisu dla swojego pojazdu? Zwróć się do grupy Isuzu i razem będziemy mogli zaspokoić Twoje potrzeby

 

 

Terminy? Na te zwracamy Ci uwagę

Isuzu TrucksZapisz dane swojego pojazdu w "Moje Isuzu": przypomnimy o terminie badania i zawiadomimy Cię, kiedy Twój autoryzowany sprzedawca ma zamknięte z powodu urlopu. Powiedz nam, kiedy obchodzisz urodziny, a dostaniesz od nas prezent.

 Twój samochód ISUZU

Isuzu TrucksKarta Twojego pojazdu Isuzu będzie użytecznym dokumentem, który możesz używać, jako dokument tożsamości swojego pojazdu Isuzu kiedykolwiek i gdziekolwiek będziesz się znajdować. Zapisz dane swojego pojazdu w :Moje Isuzu": pomogą Tobie i Twojemu autoryzowanemu sprzedawcy w tym, aby służył Ci jak najlepiej.

 

Odbieraj Informator Isuzu

O ostatnich nowościach pojazdów Isuzu i o najbliższych sprzedawcach autoryzowanych

 

Powiedz nam, o czym myślisz

Powiedz nam, o czym myśliszWspółpracuj osobiście z Isuzu i innymi członkami naszej grupy on-line, wpisuj komentarze o pojazdach i filmach, zamieszczaj informacje i wiadomości w swoich sieciach społecznościowych. Twoje propozycje pomogą nam jak najlepiej odpowiedzieć na wymagania sympatyków Isuzu.