Czym jest moje ISUZU?         

        

Moje ISUZU udostępnia wyłączną przestrzeń, do której możesz kiedykolwiek wejść za pomocą danych rejestracyjnych.
Tu znajdziesz wybrane wiadomości z portalu ISUZU Włochy, kóry został skonfigurowany na podstawie Twoich preferencji, Twojego profilu i Twoich wyszukiwań.  
Obojętne, czy jesteś osobą prywatną, spółką albo handlowcem, w MOJE ISUZU będziesz mieć swój wyłączny dostęp do usług ISUZU  

Rejestracja

Jako Twój zaufany sprzedawca przypominamy Ci w tej przestrzeni dane Twojego pojazdu ISUZU, kiedy nadejdzie termin kontroli stanu pojazdu, Udostępnimy Ci miejsce na zapisanie Twoich uwag.Będziesz mieć swój osobisty plik do zapisywania treści, które najbardziej Cię interesują

Moje ISUZU: wiadomości dla Ciebie

Powiedz nam, dlaczego to ISUZU Cię interesuje: my Ci automatycznie zaproponujemy wiadomości, które Cię najbardziej interesują.
W MOJE ISUZU będziemy Cię informować, kiedy Twój sprzedawca będzie organizować jakąś promocję albo kampanię reklamową i tu znajdziesz ostatnie nowości o modelach i typach ISUZU.

WEJDŹ NA POKŁAD! Zakończ swoją rejestrację
Moje dane
Pan Pani

Ja i Isuzu

Dane zapisane w tej przestrzeni są ważne dla naszej kampanii informacyjnej.
Zaznacz powiat, w którym się znajdujesz: przekażemy Ci informacje od Twoich najbliższych sprzedawców.
Zapisz dane Twojego prawa jazdy: uprzedzimy Cię o zakończeniu jego ważności.
Zapisz w pamięci dane o swoich samochodach: będziemy Cię informować, kiedy będzie trzeba zrobić przegląd oraz w przypadku kampanii wycofania pojazdów.

Dane osobowe

 

 

 

 

 

 

 

 

Ochrona prywatności

Zgodnie z ustawą nr 101/2000 Zb., o ochronie danych osobowych (dalej tylko "ustawa") niniejszym zgadzam się na przetwarzanie swoich zamieszczonych tutaj danych osobowych, czyli imienia, nazwiska, kodu pocztowego, adresu e-mailowego i numeru telefonicznego (dalej tylko "dane osobowe") przez spółkę MIDI CZECH s.r.o. z siedzibą na Vojtěšská 211/6, Nové Mesto, 110 00 Praha 1, jako administratora danych osobowych, i to w celu zarządzania informacjami kontaktowymi i w celach marketingowych, oferowania produktów i usług dotyczących pojazdów marki Isuzu, jak i do celu wysyłania informacji handlowych środkami elektronicznymi zgodnie z ustawą nr 480/2004 Zb., o niektórych usługach spółek informatycznych. Dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom, które są członkami autoryzowanej sieci dystrybucyjnej samochodów marki Isuzu, których lista jest opublikowana na stronach internetowych www.isuzutrucks.sk. Dane osobowe mogą być przetwarzane ręcznie oraz automatycznie, przez własnych pracowników właściwego administratora danych osobowych albo przetwarzającego dane osobowe. Zgody udzielam na czas 10 lat od zakończenia Konkursu. Zgody na przetwarzanie danych osobowych udzielam dobrowolnie i zostałem pouczony zgodnie z ustawą o wszystkich swoich prawach wynikających z ustawy, szczególnie o prawach dostępu do danych osobowych, prawie do poprawienia danych osobowych i prawach wynikających z § 21 ustawy, jako prawem do bezpłatnego odwołania tej zgody w dowolnej chwili przez wysłanie e-maila na adres e-mailowy info@isuzutrucks.sk. Zgadzam się na wysyłanie wiadomości handlowych przez wyżej wymienionych administratorów na mój adres e-mailowy, który udostępniłem dobrowolnie. W przypadku naruszenia praw do ochrony danych osobowych można się zwrócić z zażaleniem do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

* Pola obowiązkowe