Aktualności | Wiadomości i Wydarzenia

Targi 1 2017-08-08

M21 dostępne już w Polsce!

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów w Europie Isuzu w 2017 wprowadza nowy model M21 o DMC 3,5 t. Pojazd ten wyposażono w całkowicie zmodernizowany układ napędowy. Zastosowano nowy silnik RZ4E-TC Euro 6b,  nową 6-biegową skrzynie manualną oraz zautomatyzowana również 6-biegową skrzynię NEES II. Ideą,  która  przyświecała konstruktorom przy wprowadzania tych zmian była chęć zredukowania kosztów obsługi poprzez wyeliminowanie wtrysku AdBlue, poprawa efektywności pracy silnika oraz znaczne zredukowanie masy podwozia co w efekcie istotnie zwiększa nośność pojazdu. M21 charakteryzują się ładownością na poziomie 1100 do 1200kg już po wykonaniu zabudowy.

Nowy silnik RZ4E-TC Euro 6b, w który wyposażone są wszystkie modele gamy M21, posiada innowacyjny system oczyszczania spalin składający się z filtra DPD oraz konwertera katalitycznego LNT, redukującego emisję tlenków azotu . W nowej jednostce napędowej zastosowano system hydraulicznej regulacji luzów zaworowych, oraz nową turbosprężarkę o zmiennej geometrii . System rozrządu sterowany jest łańcuchem a gładzie cylindrowe są utwardzane indukcyjnie co sprawia, że nawet po przebiegu kilkuset tysięcy kilometrów silnik nie wykazuje oznak zużycia. Nowa jednostka napędowa charakteryzuję się niższym o 4,5 % zużyciem paliwa w odniesieniu do poprzednio stosowanej odmiany o pojemności 3.0 l.

Więcej informacji przekażą Państwu nasi Dealerzy, którzy dysponują już pojazdami dostępnymi od ręki na placu jak i mogą zaoferować jazdę próbną samochodami demonstracyjnymi.

Załączone zdjęcia

Favorites  Jeżeli chcesz zapisać wiadomość do swojego pliku, zaloguj się