SERIA F Evolution 14 Ton

  • http://admin.isuzu.it/Repository/images/Slider/wide1

  • http://admin.isuzu.it/Repository/images/Slider/wide2

F 14 Ton

F 14 Ton

F14 Ton

Konstrukcja

Możliwości i gospodarność

Wszechstronność nowego typu od 10 do 11 ton umożliwia, żeby SERIA F spełnił wymagania jakiejkolwiek aplikacji. Szybkość i niezawodność są bezkonkurencyjną kombinacją, która z  SERII F Isuzu robi uznany światowy egzemplarz.

 

Bezpieczeństwo kabiny

SERIA F jest skonstruowany od podstaw. Jego stała rama radzi sobie z ciężkimi warunkami pracy na trudnych stanowiskach przy długiej, codziennej pracy. Szeroka rama ułatwia instalację różnego wyposażenia.

Nośność

Uderzająca ładowność całego SERII F, który jest bezkonkurencyjny w różnych kategoriach wspomaga dobrą opinię Isuzu. Cały typoszereg był poddany intensywnemu i kompleksowemu programowi badania prototypów w warunkach odpowiadających 33 krotnemu okrążeniu kuli ziemskiej.

Sztywność kabiny<

Zastosowanie stali o dużej wytrzymałości i konstrukcja z odcinkiem zamkniętym zwiększa strukturalną sztywność kabiny. SERIA F jest zaprojektowany tak, aby niezwodnie wytrzymał wiele lat eksploatacji.

Komfort

Perfekcyjne sterowanie

NW projektowaniu SERII F dużą rolę gra promień skrętu, który w ramach postępu został zmniejszony. To zapewnia doskonałe manewrowanie nawet na wąskich drogach w miastach albo w rejonach górskich i jednocześnie zapewnia doskonałą stabilność na drogach za miastem.

Zawieszenie pneumatyczne albo paraboliczne

SERIA F jest wyposażony w resory paraboliczne dla osi przedniej, 3 pióra o zmiennej grubości. Na tylnej osi mogą być zależnie od modelu resory paraboliczne z 8 plus 4 piórami o zmiennej grubości albo miechy pneumatyczne z 4 cylindrami.

Rozstawy

SERIA F Isuzu jest do dyspozycji z różnymi modelmi rozstawu od najkrótszego 3,410 mm do najdłuższego 4,990 mm. Ta skala rozstawów osi umożliwia przewożenie różnych ładunków.

Komfortowa kabina

Specjalnie zaprojektowana tak, aby pomagała zmęczonemu kierowcy i zapewniała dobre środowisko pracy, kabina łączy ergonomiczne fotele z wieloma podręcznymi schowkami. System wentylacyjny o dużej skuteczności zapewnia optymalną kontrolę atmosfery w kabinie podczas całej doby. Życie na trasie nigdy nie było lepsze.

 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo kabiny

Nowa koncepcja konstrukcji kabiny Isuzu o nazwie"Hexapod" czyni kabinę mocniejszą i bezpieczniejszą tak, że spełniła ona wszystkie kryteria testów zderzeniowych. Wszystkie modele są standardowo wyposażone w dwa airbagi (kierowca i pasażer), a ustawienie szyby w drzwiach usuwa potencjalnie niebezpieczną martwą strefę. Mocna kabina z bocznymi drzwiami zapewnia doskonałą ochronę. Widoczność w każdych warunkach atmosferycznych zapewnia wysunięta szyba przednia, wycieraczki i trójpunktowy system lusterek. Isuzu SERIA F został uznany przez zawodowych kierowców, dla których jest idealnym partnerom do długich wyjazdów. Przyrządy są łatwe do odczytu i umożliwiają kierowcy jednaym rzutem oka ocenić sytuację i stan pojazdu.

Podwójny SRS Airbag

We wszystkich wersjach F przy wypadku natychmiast uruchamiają się dwa przednie SRS Airbagi do ochrony głowy i twarzy. Oprócz tego kierownica absorbuje energię uderzenia i zmieniając kształt zmniejsza skutki uderzenia górną częścią ciała.

Sprawność

Sprawność i gospodarność

Dwa mechanizmy napędowe SERII F korzystają z zaawansowanej technologii wysokoprężnej Isuzu i jednocześnie dają maksimum z punktu widzenia sprawności i gospodarności w zużyciu paliwa. Wszystkie silniki są starannie zaprojektowane tak, aby maksymalizowały możliwości pojazdu we wszystkich jego zastosowaniach. Czterocylindrowe silniki w technologii Common Rail z bezpośrednim wtryskiem są znane ze swojej niezawodności i długiej żywotności. Są sterowane elektronicznie.

Zmniejszanie emisji

Silniki wysokoprężne Isuzu są wykonane tak, aby pogodzić wysokie parametry i osiągi z oszczędnym podejściem do środowiska naturalnego. Tajemnica polega na optymalizacji osiągów silnika przez dokładne ustawienie czasu i jakości wtryskiwanego paliwa oraz stopnia napełniania.

Silnik wysokoprężny turbo z chłodnicą pośrednią

Silniki 4HK1-E4S z 4 cylindrami zapewniają wyjątkowe osiągi z punktu widzenia mocy i momentu obrotowego, siłę i niezawodność. Zaprojektowane do napędzania pojazdu w każdej sytuacji silniki te łączą w sobie cichą pracę i przyjazny stosunek do środowiska naturalnego.

System EGR z wysoką wydajnością chłodzenia

Optymalizacja temperatury i dokładna kontrola objętości recyrkulacji spalin (EGR) pozwala zmniejszyć poziom emisji NOx bez wpływu na zużycie paliwa.

Ręczne skrzynie biegów

Ręczne skrzynie biegów ze sprzęgłem i wspomaganiem są dostosowane do silników tak, aby wzmacniać ich własności i parametry i osiągać wyjątkowe wyniki z punktu widzenia zmniejszenia hałasu, komfortu i oszczędności paliwa.

Filtr samooczyszczający

System samooczyszczania pozwala czyścić filtr bez potrzeby jego wymiany w serwisie. Naturalna regeneracja wykorzystuje warunki pracy silnika przy dużych obciążeniach; automatyczna regeneracja regeneruje filtr podczas normalnej eksploatacji pojazdu tak, aby kierowca nawet tego nie zauważył. Regenerację ręczną wykonuje bezpośrednio kierowca.

Katalogi

Opis techniczny Seria N i F OBD-C

Opis techniczny Seria N i F OBD-C

Opis techniczny Seria N i F OBD-C

Katalog Isuzu Seria F Euro VI - Wrzesień 2015

Katalog Isuzu Seria F Euro VI - Wrzesień 2015

Katalog Isuzu Seria F Euro VI - Wrzesień 2015

Certyfikat ISO 9001

Certyfikat ISO 9001

Certyfikat ISO 9001